Kontakti

Kontaktni podatki

Cesta I. sovenskega tabora 59240 Ljutomer
Cesta I. sovenskega tabora 5
9240 Ljutomer
02 585 11 0002 585 11 20
02 585 11 00
02 585 11 20
info@dso-ljutomer.si
info@dso-ljutomer.si

 

Naziv
Telefonska številka
 Elektronska pošta
Recepcija

02 585 11 00

recepcija@dso-ljutomer.si

Direktor
mag. Tomislav Nemec, univ. dipl. ekon.

02 585 11 04

tomislav.nemec@dso-ljutomer.si

Socialna delavka
Nataša Šumak, univ.dipl.soc.del.      

02 585 11 08

natasa.sumak@dso-ljutomer.si

Vodja negovalnega tima
Andreja Bogdan, dipl. m. s.

02 585 11 10

andreja.bogdan@dso-ljutomer.si

Fizioterapija
Marta Horvat, VFT, dipl. org. dela.

02 585 11 18

marta.horvat@dso-ljutomer.si

Delovna terapija
Jerka Zanjkovič, VDT

02 585 11 58

jerka.zanjkovic@dso-ljutomer.si

Računovodstvo
Tanja Srša, univ. dipl. ekon.

02 585 11 06

tanja.srsa@dso-ljutomer.si

Skupne službe
Suzana Vlatkovič, univ. dipl .prav.

02 585 11 02

suzana.vlatkovic@dso-ljutomer.si

Vodja službe za prehrano
Milan Panker

02 585 11 19

milan.panker@dso-ljutomer.si

Vodja tehnične službe
Uroš Zorman
02 585 11 25

vzdrzevalec@dso-ljutomer.si

Ekonom
Jožef Prša

02 585 11 15

jozef.prsa@dso-ljutomer.si

Ambulanta
Cvetka Ščavničar

02 585 11 16

 ambulanta@dso-ljutomer.si

...

Kje se nahajamo

DSO Ljutomer se nahaja blizu centra mesta Ljutomer, ki je od Maribora oddaljen cca. 50 km. Če prihajate po avtocesti A1 v smeri proti Prlekiji in Prekmurju, zavijete z avtoceste na izhodu Vučja vas in sledite smerokazom za Ljutomer. V Ljutomeru v tretjem krožišču zavijete desno in že ste pred domom. Zraven je Zdravstveni dom, Lekarna, Center za socialno delo, malo naprej pa kopališče in ljutomerski hipodrom.

Copyright © 2020 DSO Ljutomer. Vse pravice pridržane. Izvedba Kreativna PiKA d.o.o..